Sport


FB: facebook.com/piknysport/
Uczniowski Klub sportowy: UKS Pik Katowice
Piłka Nożna:Piłka Nożna

Sukcesy naszej szkoły

2016/2017

  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce w finale wojewódzkim – siatkówka plażowa dziewcząt
  • III miejsce w półfinale wojewódzkim – siatkówka dziewcząt
  • I miejsce – siatkówka plażowa dziewcząt
  • I miejsce – tenis stołowy chłopców
  • II miejsce – siatkówka plażowa chłopców
  • II miejsce – siatkówka dziewcząt
  • II miejsce – koszykówka dziewcząt
  • II miejsce – pływanie chłopców
  • II miejsce – sztafetowe biegi przełajowe chłopców
  • III miejsce – piłka nożna chłopców
  • III miejsce – siatkówka chłopców
  • III miejsce – piłka ręczna dziewcząt
  • IV miejsce – tenis stołowy dziewcząt
  • IV miejsce – pływanie dziewcząt
  • IV miejsce – piłka ręczna chłopców
  • IV miejsce – lekkoatletyka dziewcząt
  • V-VI miejsce – koszykówka chłopców

2015/2016

  • I miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce w finale wojewódzkim – tenis stołowy chłopców
  • III miejsce w finale wojewódzkim – siatkówka plażowa dziewcząt
  • V miejsce w finale wojewódzkim – siatkówka plażowa chłopców
  • II miejsce w półfinale wojewódzkim – siatkówka chłopców
  • III miejsce w półfinale wojewódzkim – siatkówka dziewcząt
  • I miejsce – siatkówka dziewcząt
  • I miejsce – siatkówka chłopców
  • I miejsce – tenis stołowy chłopców
  • I miejsce – siatkówka plażowa dziewcząt
  • I miejsce – siatkówka plażowa chłopców
  • II miejsce – koszykówka dziewcząt
  • II miejsce – lekkoatletyka chłopców
  • II miejsce – pływanie dziewcząt
  • II miejsce – pływanie chłopców
  • III miejsce- piłka ręczna dziewcząt
  • III miejsce – tenis stołowy dziewcząt
  • III miejsce – lekkoatletyka dziewcząt
  • IV miejsce – koszykówka chłopców

2014/2015

  • I miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce – siatkówka  dziewcząt
  • I miejsce – siatkówka  plażowa dziewcząt
  • I miejsce – siatkówka  plażowa chłopców
  • I miejsce – pływanie chłopców
  • I miejsce – tenis stołowy chłopców
  • I miejsce – lekkoatletyka chłopców
  • II miejsce – pływanie  dziewcząt
  • III miejsce – tenis stołowy dziewcząt
  • III miejsce – siatkówka chłopców
  • III miejsce  – piłka ręczna chłopców
  • IV miejsce – lekkoatletyka dziewcząt
  • IV miejsce – aerobik dziewcząt
  • IV miejsce – koszykówka chłopców
  • IV miejsce – biegi przełajowe dziewcząt
  • V-VI miejsce – koszykówka dziewcząt

2013/2014

  • V miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce – tenis stołowy chłopców
  • III miejsce – siatkówka plażowa dziewcząt
  • III miejsce – siatkówka plażowa chłopców
  • III miejsce – siatkówka dziewcząt
  • III miejsce – siatkówka chłopców
  • III miejsce – pływanie dziewcząt
  • III miejsce – pływanie chłopców
  • IV miejsce – koszykówka chłopców
  • IV miejsce – piłka ręczna chłopców
  • V miejsce – aerobik
  • V miejsce – lekkoatletyka dziewcząt

2013/2014

  • III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce – siatkówka chłopcy
  • II miejsce – siatkówka plażowa dziewcząt
  • II miejsce – pływanie chłopcy
  • II miejsce – koszykówka chłopcy
  • II miejsce – tenis stołowy chłopcy
  • IV miejsce – siatkówka plażowa chłopcy
  • IV miejsce – piłka nożna
  • V miejsce – pływanie dziewcząt
  • V–VI miejsce – siatkówka dziewcząt
  • V–VI miejsce – piłka ręczna chłopcy
  • VI miejsce – aerobik
  • VII–VIII miejsce – tenis stołowy dziewcząt

2011 / 2012

  • III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce – tenis stołowy chłopcy
  • III miejsce – pływanie chłopcy
  • IV miejsce – siatkówka dziewcząt
  • IV miejsce – siatkówka chłopcy

2010 / 2011

  • IV miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce – pływanie chłopcy
  • I miejsce – siatkówka plażowa dziewcząt
  • II miejsce – siatkówka chłopcy
  • III miejsce – aerobik
  • V miejsce – koszykówka chłopcy

2009 / 2010

  • V miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce – aerobik
  • I miejsce – siatkówka chłopców
  • II miejsce – tenis stołowy dziewcząt
  • II miejsce – pływanie chłopców

2008 / 2009

  • III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach

2007 / 2008

  • IV miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach

2006 / 2007

  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce w aerobiku dziewcząt
  • III miejsce w koszykówce dziewcząt
  • III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w biegach przełajowych chłopców
  • IV miejsce w siatkówce chłopców
  • IV miejsce w tenisie stołowym chłopców
  • V miejsce w pływaniu dziewcząt
  • V – VI miejsce w koszykówce chłopców
  • V – VI miejsce w piłce ręcznej chłopców

2005 / 2006

  • I miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt
  • II miejsce w piłce siatkowej chłopców
  • III miejsce w pływaniu chłopców
  • IV miejsce w pływaniu dziewcząt
  • III miejsce w biegach przełajowych chłopców
  • IV miejsce w biegach przełajowych dziewcząt
  • II miejsce w piłce nożnej chłopców
  • V – VI miejsce w koszykówce dziewcząt
  • II miejsce w „Trio Baskecie” dziewcząt
  • III miejsce w „Trio Baskecie” chłopców

2004 / 2005

  • I  miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • I miejsce w biegach przełajowych dziewcząt
  • IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt
  • IV miejsce w piłce siatkowej chłopców
  • III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt
  • IV miejsce w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w pływaniu chłopców
  • V miejsce w pływaniu dziewcząt
  • II miejsce w tenisie stołowym chłopców
  • IV miejsce w tenisie stołowym dziewcząt
  • VII–VIII miejsce w koszykówce dziewcząt/chłopców

2003 / 2004

  • III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach

2002 / 2003

  • II  miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

2001 / 2002

  • I  miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach
  • II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej juniorów

2000 / 2001

  • IV miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Katowicach