Osiągnięcia


Rok szkolny 2018/2019

EGMO 2019 (EUROPEAN GIRLS’ MATHEMATICAL OLYMPIAD) UKRAINA

Katarzyna Kępińska –  Złota medalistka

LXX OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Katarzyna Kępińska –  Laureatka

Paweł Moćko –  Finalista

Roch Wójtowicz –  Finalista

Rafał Loska  –  Finalista

Adam Jeliński  –  Finalista

III OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Bartosz Sawicki – Laureat

Jędrzej Wicha – Finalista

XVII OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

Jan Kuś – Finalista

Rafał Loska- Finalista

XIV OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Marcel Ścierski – Finalista

OLIMPIADA WIEDZY TEOLOGICZNEJ 2019

Kamil Brożek – Finalista

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”  2019

Moćko Paweł                              laureat

Loska Rafal                                 wynik bardzo dobry

Bilnicki Maciej                             wynik bardzo dobry

Bujak Dorota                               wynik bardzo dobry

Kus Jan                                       wynik bardzo dobry

Jelinski Adam                              wynik bardzo dobry

Jasinski Filip                                wynik bardzo dobry

Lamza Pawel                              wynik bardzo dobry

Pakos Maksymilian                     wynik bardzo dobry

Szewczak Przemyslaw               wynik bardzo dobry

Kepinska Katarzyna                    wynik bardzo dobry

Duda Wojciech                            wynik bardzo dobry

Katan Aleksander                        wynik bardzo dobry

Ratajczyk Igor                             wynik bardzo dobry

Kozok Mikolaj                              wynik bardzo dobry

36 uczniów otrzymało wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY MATEMATYCZNE NÁBOJ 

Drużyna juniorów zajęła 7 miejsce w Krakowie (26 w Polsce, 49 na świecie) skład: Weronika Klatka, Paweł Lamża, Mateusz Marczyk, Przemysław Szewczak, Magda Wójtowicz

Drużyna seniorów zajęła 8 miejsce w Krakowie (15 w Polsce i 21na świecie!!!). skład: Karolina Dądela, Wojciech Duda, Jan Kuś, Rafał Loska, Piotr Matusiak

OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYCZNY

Joanna Ginalska – Finalistka

Adam Jeliński – Finalista

Rafał Loska – Finalista

Zuzanna Kulpa – Finalista

Ewelina Badeja – Wyróżniona

Anna Klabisz – Wyróżniona

Marcin Uracz – Wyróżniony

XVI ŚLĄSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Dorota  Bujak –  Laureat

Rafał Loska – Laureat

Piotr Ignacy – Laureat

Jeliński Adam –  Laureat

Lamża Paweł – Laureat

Orzeł Mateusz –   Laureat

Wójtowicz Magda – Laureat

Kuś Jan –  Laureat

Marta Kładź – Wyróżnienie

Wąsacz Mikołaj –  Wyróżnienie

Ścierski Marcel –  Wyróżnienie

 II JAGIELOŃSKI TURNIEJ MATEMATYCZNY

Wojciech Duda – Laureat

Adam Jeliński – Laureat

Rafał Loska-  Laureat

Roch Wójtowicz – Laureat

Aleksander Katan – Laureat

Krzysztof  Kordal – Laureat

Karolina Dądela-  Finalista

Kacper Dądela – Finalista

Piotr Matusiak – Finalista

Natalia Wykpis – Finalista

XL REGIONALNY KONKURS DLA KLAS I I II SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH „ROZKOSZE ŁAMANIA GŁOWY”

KLASA I:

Kacper Dądela – Finalista

Łukasz Łagosz – Finalista

Maksymilian Pakos – Finalista

Magda Wójtowicz – Finalistka

Mateusz Bywalec – Finalista

Paweł Lamża – Finalista

KLASA II:

Rafał Loska – 1 miejsce

Adam Jeliński – 2 miejsce

Sebastian Oleksa – 3 miejsce

Piotr Ignacy – Wyróżniony

Finaliści – Ewa Miklewska – Finalistka

Kamil Gwóźdź- Finalista

Rok szkolny 2017/2018

EUROPEAN GIRLS’ MATHEMATICAL OLYMPIAD, WŁOCHY

Weronika Lorenczyk – Srebrna medalistka

LXIX OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Paweł Moćko – Laureat

Michał Kobiela – Finalista

Łukasz Wcisło – Finalista

Weronika Lorenczyk – Finalistka

Katarzyna Kępińska – Finalistka

Roch Wójtowicz – Finalista

41 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Julia Smolnik – Laureat

XVI OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

Katarzyna Kępińska – Finalistka

II OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Bartosz Sawicki – Finalista

XIII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Monika Skowrońska – Finalistka

XX VIII OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Kamil Gwóźdź – Finalista

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

Adam Żyłka – Finalista

Julia Koźmin – Finalista

XXXV OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYKÓW

Finaliści:

Karolina Dądela – tytuł pracy: Trygonometria sferyczna

Irena Grzesik – tytuł pracy: Mosty okiem matematyki

Rafał Loska – tytuł pracy: Interpolacja oraz obliczanie wartości przybliżonej całek

Jacek Wieczorek – tytuł pracy: Cykle w grafach

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

European Girls’ Mathematical Olympiad, Szwajcaria

Katarzyna Kępińska -srebrna medalistka

X  Middle- European Mathematical Olympiad

Jakub Brojacz – srebrny medal drużynowo, indywidualne wyróżnienie

LXVIII Olimpiada Matematyczna

Jakub Brojacz – laureat

Michał Biesek – finalista

Jakub Janczarski – finalista

Katarzyna Kępińska – finalistka

Weronika Lorenczyk – finalistka

Roch Wójtowicz – finalista

XV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Jakub Brojacz – laureat

63 Olimpiada Chemiczna

Szymon Piaszczyński – finalista

66 Olimpiada Fizyczna

Filip Niewiński – finalista

XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej

Patrycja Abucewicz – finalistka

63 Olimpiada Języka Niemieckiego

Julia Smolnik – finalistka

XXXIV Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Igor Ratajczyk – finalista

 

Rok szkolny 2015/2016

XIV Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna – Mysuru Indie

Maciej Paliga – srebrny medal

LXVII Olimpiada Matematyczna

Jakub Brojacz – laureat, Filip Lisiewski – finalista, Marcel Rychlewski – finalista

XIV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Maciej Paliga – laureat, Jakub Brojacz – finalista, Łukasz Stanik – finalista

62 Olimpiada Chemiczna

Szymon Piaszczyński – finalista

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej

Patrycja Abucewicz – finalistka

XL Olimpiada Artystyczna – sekcja historii muzyki

Gabriela Irzyk – finalistka z wyróżnieniem

XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Maciej Paliga – finalista, Kacper Kipa – finalista

XXXIV Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Karolina Fiutak – finalistka, Jakub Gajdecki – finalista, Gabriela Irzyk – finalistka, Klaudia Korlacka – finalistka, Michał Kotula – finalista, Weronika Pawłowska – finalistka,Jakub Tkacz – finalista

Rok szkolny 2014/2015

LXVI Olimpiada Matematyczna

Filip Lisiewski (finalista) Marcel Rychlewski (finalista) Beniamin Stecuła (finalista) Paweł Zięcik (finalista)

XXXVIII Olimpiada języka niemieckiego

Fabian Misterek< (laureat)

XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Jakub Brojacz (finalista)

XXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych

Beniamin Stecuła (finalista)

Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców ICYS Izmir 2015 (Turcja)

Gabriela Irzyk (finalistka) Mateusz Wiśniewski (finalista)

Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców ICYS 2015

Mateusz Wiśniewski (srebrny medal)

Rok szkolny 2013/2014

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Mariusz Nowak (laureat)

Olimpiada Informatyczna

Krzysztof Krawczyk (finalista)

Olimpiada Fizyczna

Marcin Borowiec (finalista)

Olimpiada Matematyczna

Benjamin Stecuła (finalista)

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Benjamin Stecuła (finalista)

Olimpiada Przedsiębiorczości

Mariusz Nowak (finalista)

Rok szkolny 2012/2013

Olimpiada Informatyczna

Piotr Domański (finalista)

Rok szkolny 2011/2012

LVIII Olimpiada Chemiczna

Michał Żurek (finalista)

LXIII Olimpiada Matematyczna

Paweł Kura (laureat) Tomasz Cwielung (finalista) Michał Żurek (finalista) Marcin Kurka (finalista) Wojciech Waniek (finalista)

VII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Katarzyna Wieczorek (laureatka)

V Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Chemii

Michał Żurek (laureat)

V Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z Matematyki

Michał Żurek Piotr Ciura Mateusz Woźniak

XIX Olimpiada Informatyczna

Paweł Kura (finalista)

LXI Olimpiada Fizyczna

Karol Bacik (finalista) Piotr Urbańczyk (laureat)

Rok szkolny 2010/2011

Olimpiada Chemiczna

Michał Żurek (finalista)

Olimpiada Fizyczna

Piotr Urbańczyk (finalista) Tomasz Smołka (laureat)

Olimpiada Informatyczna

Mateusz Jurczyk (laureat)

Olimpiada Matematyczna

Martyna Gajos (finalistka) Tomasz Sodzawiczny (finalista)

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Michał Stangrecki (finalista)

Rok szkolny 2009/2010

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Izabela Rączka(finalistka)

Olimpiada Chemiczna

Piotr Pander (laureat)

Olimpiada Języka Niemieckiego

Aleksander Książek (finalista)

Olimpiada Matematyczna

Sebastian Lisiewski (wyróżnienie) Tomasz Sodzawiczny (finalista) Paweł Kura (finalista)

Olimpiada Przedsiębiorczości

Maciej Fojt (finalista)

High School Programming League 2009/2010

VIII LO (5th place in the overall world ranking; coach: Adam Respondek) Łukasz Solak (9th place in the overall world ranking)

XVII Olimpiada Informatyczna

Łukasz Solak (finalista) Mateusz Jurczyk (finalista)

Rok szkolny 2008/2009

The XVIth Central European Olympiad in Informatics

Jarosław Błasiok (Third Prize Winner)

21th International Olympiad in Informatics in Plovdiv (Bulgaria)

Jarosław Błasiok (Gold medal)

Olimpiada Fizyczna

Tomasz Smołka (laureat) Mariusz Bujny (finalista) Patryk Pjanka (finalista) Maciej Skarysz (finalista)

XL Olimpiada Matematyczna

Jarosław Błasiok (laureat) Marta Drozdek (finalistka) Sebastian Lisiewski (finalista) Daniel Malinowski (finalista)

LII Olimpiada Astronomiczna

Patryk Pjanka (laureat I miejsca)

XVI Olimpiada Informatyczna

Jarosław Błasiok (laureat II miejsca) Daniel Malinowski (finalista) Karol Trzcionka (finalista) Mateusz Kwapich (finalista)

55 Olimpiada Chemiczna

Piotr Pander (finalista)

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Izabela Rączka (laureatka)

Rok szkolny 2007/2008

XVI Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna Krajów Bałkańskich

Jarosław Błasiok (Brązowy Medalista)

XX Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna w Kairze

Jarosław Błasiok (Złoty Medalista)

V Olimpiada Informatyczna

Jarosław Błasiok (laureat I miejsca) Daniel Malinowski (finalista) Arkadiusz Socała (finalista)

XIII Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna Krajów Nadbałtyckich

Jarosław Błasiok (Złoty Medalista)

Olimpiada Matematyczna

Daniel Malinowski (laureat) Marcin Parkitny (finalista)

Olimpiada Fizyczna

Patryk Pjanka (finalista)

XXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Jakub Szmyt (finalista)

Olimpiada Astronomiczna

Patryk Pjanka (laureat)

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Anna Szczepanek (laureat III miejsca)

Rok szkolny 2006/2007

Olimpiada Fizyczna

Przemysław Horban

Olimpiada Matematyczna

Karol Strzałkowski (laureat) Jarosław Błasiok Przemysław Horban

XIV Olimpiada Informatyczna

Jarosław Błasiok (laureat) Piotr Niedźwiedź (laureat) Konrad Gołuchowski

Olimpiada Astronomiczna

Patryk Pjanka

Rok szkolny 2005/2006

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Krzysztof Komander (laureat)

Olimpiada Fizyczna

Emil Kaptur

Olimpiada Matematyczna

Karol Kański Sławomir Kierat Karol Strzałkowski

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Anna Oracz (laureatka)

Rok szkolny 2004/2005

Olimpiada Astronomiczna

Anna Szarla

Olimpiada Fizyczna

Michał Grad (laureat)

XII Olimpiada Informatyczna

Tomasz Łakota (laureat)

Olimpiada Geograficzna

Katarzyna Tomaszewska

Rok szkolny 2003/2004

Olimpiada Astronomiczna

Michał Januszewski (laureat)

XI Olimpiada Informatyczna

Szymon Acedański (laureat) Mateusz Brzeszcz

Rok szkolny 2002/2003

Olimpiada Astronomiczna

Anna Szarla

Olimpiada Fizyczna

Mariusz Firszt

X Olimpiada Informatyczna

Szymon Acedański (laureat) Tomasz Łakota

Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna Krajów Nadbałtyckich

Szymon Acedański (złoty medal)

Olimpiada Matematyczna

Ryszard Macioł

Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego

Anna Guz (laureatka) Jan Świerzawski