,,ZaPIszmy PI’’


Zainspirowani szkoleniem Krzysztofa Chojeckiego z dnia 20.01.2021 pt. ,,Prowadzenie projektów grupowych w szkole’’ włączyliśmy się w organizację ogólnopolskiego projektu o nazwie ,,ZaPIszmy PI’’. Naszym zadaniem było zrobienie jak największej liczby ciekawych zdjęć różnych cyfr, z których zbudowaliśmy rozwinięcie dziesiętne liczby PI.

Projekt, bardzo oryginalny, spotkał się z szerokim odzewem. Nieskończony fotograficzny bieg po rozwinięciu liczby PI był czymś, czego nikt jeszcze nie dokonał. Każda szkoła biorąca udział w tym projekcie to tylko składowa większego projektu. Marzeniem organizatora było połączenie w całość zebranych z różnych szkół prac i zbudowanie z nich jak najdłuższego rozwinięcia liczby PI.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się zaangażowaniem i kreatywnością. Oryginalność projektu sprawiła uczestnikom wiele frajdy i pobudziła do zdrowej rywalizacji, zaowocowała dużą ilością przesłanych zdjęć i ich pomysłowością. Rekordzistka z klasy 2bb, Krystyna Klemczak, przesłała pokaźną kolekcję 160 zdjęć. Tym oto sposobem przyczyniliśmy się do uświetnienia tegorocznych obchodów Święta Liczby Pi.

https://www.canva.com/design/DAEYq_FN438/_D9xxaFmjYTyXzpzTa3UlA/view?utm_content=DAEYq_FN438&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=homepage_design_menu