Sukcesy literackie Amelii Chwist


Z dumą informujemy o kolejnym sukcesie literackim naszej utalentowanej uczennicy: Amelia Chwist z klasy 2 a zajęła II miejsce w XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży pt. „Młodzi Twórcy Literatury Niepojętość zieloności”. Organizatorem konkursu była Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego.

Laureatce gratulujemy i życzymy powodzenia w dynamicznie rozwijającej się karierze artystycznej.

I miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Gniewińskie Pióro”

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 2a, Amelia Chwist, zdobyła 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Gniewińskie Pióro” (kategoria proza młodzieżowa). Amelia wysłała na konkurs swoje notatki z czasów pandemii, które, choć przesycone poezją i filozoficznymi refleksjami, zawierają także gorzkie przemyślenia autorki na temat palących problemów współczesności. Fragment zwycięskiej pracy laureatki można będzie już niedługo przeczytać w elektronicznym organie prasowym naszych uczniów, „Pikantnych Sprawach”.

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Okno”

Z przyjemnością informujemy o kolejnym dokonaniu naszej uczennicy – Amelii Chwist z klasy 2 a. Amelia zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Okno” w kategorii proza. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!