Postaw na Πlion


Dopiero co byliśmy świadkami turnieju „Pikowi Pilionerzy”, a tu już wkrótce w VIII LO czekają nas megaemocje! – matematyczny turniej „Postaw na Pilion”. „Πlion” punktów do zdobycia, dwóch uczestników i tylko 8 pytań. „Postaw na Πlion” to turniej dla graczy i widzów o stalowych nerwach!

Już niebawem, w piątek 6 grudnia, o godzinie 8:00 w sali 109 nasi uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, żeby przekonać się, ile naprawdę waży пlion i sprawdzić granice wytrzymałości wieloletnich przyjaźni. To nie tylko turniej, ale prawdziwa szansa, by odmienić swoje oceny i spełnić największe marzenia! Tego dnia dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą graczy stanie do gry jako drużyna. Na wstępie dostaną „пlion” punktów i tylko 8 prostych pytań, które dzieli ich od wyjścia ze studia z szóstkami z wagą pięć. Czy to będzie absolutny hit wśród turniejów? – przekonamy się już wkrótce!

Po raz pierwszy w VIII LO w Katowicach wejdź do gry z Michałem Rałem i po prostu postaw na пlion! Czy jesteś gotowy? Zapraszam serdeczenie!!!