Olimpiada Przedsiębiorczości


Monika Skowrońska z kl. 3c3 finalistką Olimpiady Przedsiębiorczości!
W dniu 1 marca 2018r. w w pięciu uczelniach ekonomicznych: Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości, do których zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły: Monika Skowrońska (kl. 3c3), Michał Faron (kl. 2d), Mateusz Krząkała (kl. 3b) oraz Marcel Ścierski (kl. 1d).
Uczniowie rozwiązywali test z zakresu ekonomii, zarządzania i praktyki biznesowej, a także zagadnień związanych z tegorocznym hasłem zawodów – „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”. Następnie 50 najlepszych zawodników pracowało w grupach nad studiami przypadku, a wyniki swojej pracy zaprezentowali przed Komisją. Do eliminacji centralnych zakwalifikowanych zostało 10 najlepszych osób z okręgu, w tym uczennica naszego liceum – Monika Skowrońska.
Serdecznie gratulujemy i życzmy powodzenia podczas eliminacji centralnych 5 kwietnia 2018r.